Služby

Nehtové studio Teplice – Salon Renatka – nabízí ve svých prostorách tyto služby:

Gelové nehty

Gelové nehty jsou skvělou volbou pro ty, co chtějí mít stále krásné a dlouhé nehty. V dnešní době je to nejžádanější úprava nehtů. Protože gel je dokonale průhledný, vypadají gelové nehty přirozeně. Gelové nehty jsou tenké, pružné a částečně prodyšné. Lze s nimi zvládnout všechny běžné činnosti. Lak na nich vydrží opravdu dlouho.

Akrylové nehty

Největší výhodou akrylových nehtů je pevnost, která je větší než u gelových nehtů. Akryl působí na nehtech přirozeně, nanáší se v tenké vrstvě, nežloutne, je přilnavý a při leštění se docílí vysoký lesk. Akrylové nehty se výborně hodí pro zátěžovou práci rukou – na zahradě, v kuchyni. Minimálně poškozuje přírodní nehty, proto je tato metoda doporučována ženám, které mají slabé nebo porušené nehty.

Nail art

Ke zdobení gelových i akrylových nehtů se využívají různé techniky od klasické francouzské modeláže až po 3D akrylový design. Vybrat si můžete z velké nabídky doplňků, jako jsou hvězdný prach, třpytky, plasty, nálepky, kamínky, razítka, barevné gely, akrylové barvy atd.

Čínská malba

One stroke je velmi náročná technika u nás známá jako malba akrylovými barvami. Jedná se o malování akrylovými barvami, kdy se na štětec nanesou dvě barvy a tahy štětce se vytvářejí tónované kresby. Namalovat se však dají také jednoduché vzory například na francii. Hezké jsou v kombinaci zejména se třpytkami.